Biz Kimiz?

Finsera, elli yıldan fazladır çiftçilikle uğraşan bir ailenin çocukları ve torunları tarafından kurulmuştur. Ailelerimiz hâla Finike ve civarında geçimini seracılık ve bahçe bitkileri yetiştiriciliği ile sağlamaktadır. Bahçelerimizde çoğunlukla portakal, mandalina, limon ve nar yetişmektedir. Seralarımızda ise domates, salatalık, biber, fasulye, patlıcan, pepino ve bunların diğer alt çeşitleri yetişmektedir.

Bugüne kadar seralarımızda ve bahçelerimizde üretmiş olduğumuz ürünler Toptancı Halleri vasıtasıyla sizlere ulaşmaktaydı. Ancak üzülerek gördük ki, bu ürünler biz Toptancı Haline verdikten günler sonra marketlerdeki yerini alıyor. Yani üreticiden tüketiciye ulaşması bir haftayı buluyor. Taze sebze ve meyve ise bu süre zarfında bir çok özelliğini kaybediyor.

Hz. Mevlana der ki : “Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol”. Biz de bu sözden yola çıkarak, sizlere sağlıklı ve kaliteli ürün sunmak için elimizi taşın altına koymaya karar verdik. 2013 yılı içerisinde hazırlamış olduğumuz bu site aracılığıyla sizlere ulaşmak istedik.

Site içerisindeki ürünlerimiz ailemiz ve yakın çevremizdeki eş, dost ve akrabalarımızın üretimi olmakla birlikte insan sağlığına zararlı herhangi bir madde içermemektedir. Yetiştirdiğimiz ürünlerin kontrolleri uzman ziraat mühendisleri tarafından yapılmaktadır. Ayrıca ürünlerimizle ilgili sertifikasyon çalışmalarına da başlamış bulunmaktayız.

Sağlıklı ve kaliteli sebze-meyve tüketmek dileğiyle.

Finsera


  •  
  •  
  •  

© Finsera.com içerisindeki tüm resim ve içerik hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.